درباره عمده نت

شروع فعالیت

شبکه عمده فرشی عمده نت، در آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی توسط گروه تجارت الکترونیک TEXOUL پا به عرصه صنعت عمده فروشی گذاشت. این وبسایت از آغاز فعالیت با هدف ایجاد پلی میان تولیدکنندگان ایرانی و نیز واردکنندگان معتبر به فروشگاه ها و مراکز خرده فروشی به منظور حذف واسطه ها و سودجویان اقدام به عمده فروشی بر بستر فضای آنلاین کرد.

آیا میتوان به عمده نت اعتماد کرد؟

یک خرید مطمئن!

ساز و کار وبسایت عمده نت به این صورت است که تولید کنندگان از طریق پنل ویژه ی خود محصولات خود را در وبسایت بارگذاری کرده و مشتریان عمده میتوانند بطور مستقیم اجناس مورد نیاز خود را از تولیدکنندگان و یا واردکنندگان معتبر تهیه کنند.

همچنین وبسایت گروه عمده نت علاوه بر تسهیل این فرایند، انجام تراکنش ها و نیز اصالت اجناس را تضمین میکند، و در صورت مغایرت اجناس با اطلاعات داده شده توسط تولیدکننده، شبکه عمده فروشی عمده نت این تضمین را میدهد که وجه دریافتی از مشتری را به او بازگردانده و از ادامه همکاری با تولیدکننده خودداری کند.

همچنین وبسایت شبکه عمده فروشی عمده نت به نشانی omdenet.com دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی کسب و کار های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده، و مشتریان عزیز درصورت وجود هرگونه مشکل در جریان ثبت و دریافت سفارش، میتوانند شکایت خود را با نهاد های مذکور در جریان بگذارند.

حوزه فعالیت عمده نت چیست؟

حوزه فعالیت

ویترین عمده نت هم اکنون شامل دسته بندی های مختلف در حوزه ی مد و پوشاک نظیر عمده فروشی کیف، عمده فروشی کمربند و عمده فروشی کفش میباشد، و روز به روز با تولیدکنندگان بیشتری همکاری کرده و خواهد کرد. گسترش قلمرو خدمت رسانی عمده نت ارتباط مستقیمی با حمایت مشتریان عزیز داشته و اعتماد و خرید مشتریان به منزله حمایت عمده نت در جهت گسترش طرح های توسعه ای اش میباشد.

دورنمای عمده نت چیست؟

دورنما

عمده نت قصد دارد با حمایت مشتریان و تلاش و پشتکار تیم حرفه ای و سخت کوش قدم بزرگی در صنعت عمده فروشی آنلاین برداشته و ارتباط میان تولیدکنندگان و مشتریان عمده را به حداقل برساند.

هدف بلند مدت و دورنمای شبکه عمده فروشی عمده نت محدود به حوزه ی پوشاک نبوده و قصد دارد قلمرو خدمت رسانی خویش را در دسته بندی ها و حوزه های مختلف گسترش دهد.